خواص روغن آرگان برای ریش

۵ خواص روغن آرگان برای ریش + نحوه استفاده

احتمالاً مدام می‌شنوید که بسیاری از همسرانتان در مورد خواص روغن آرگان برای ریش صحبت می کنند. روغن آرگان بومی مراکش است و از دانه های درخت آرگان معروف آنها تهیه می شود. همچنین به دلیل رنگ طلایی غنی آن به عنوان “طلای مایع” نیز شناخته می شود. این هسته های آرگان در میوه های شگفت انگیز درخت آرگان یافت می شوند.

۱. مرطوب کننده عالی برای ریش و پوست شما

اصلی ترین خواص روغن آرگان برای ریش تغذیه و مرطوب کننده شگفت انگیزی است که می توانید از روغن آرگان دریافت کنید. این روغن شگفت‌انگیز که آنها را «طلای مایع» می‌نامند، مملو از اسیدهای چرب امگا، ویتامین E و اسیدهای لینولئیک است که همگی برای هیدراته نگه داشتن ریش و مرطوب نگه داشتن کامل آن‌ها فوق‌العاده هستند.

روغن آرگان به آرامی و به طور یکنواخت پوست زیر ریش شما را مرطوب می کند، موهای ریش شما را نرم، محافظت می کند و حتی لکه های خشک پوست شما را صاف می کند.

حتی می‌توانم بگویم خواص روغن آرگان یکی از «فوق‌العاده‌های» کلیدی مورد نیاز پوست شما است و می‌تواند رشد ریش سالم‌تر را افزایش دهد.

ریش صاف و یکدست

۲. التهاب و تحریک را کاهش می دهد

اگر از خارش شدید ریش رنج می برید یا پوست حساسی دارید، به احتمال زیاد از تحریک پوستی زیادی رنج می برید که می تواند منجر به شرایط دیگری مانند شوره سر شود. زمانی که در حال رشد کردن ریش هستید، هیچ چیز بی انگیزه تر از رنج بردن از مشکلات پوستی مرتبط با ریش نیست.

این می تواند شما را از آن دور کند!

خیلی از بچه ها را می شناسیم که بعد از ۴ هفته ریش های خود را می تراشند! عمدتاً به این دلیل که آنها از مواد مناسب در ریش خود استفاده نمی کنند و از تحریک پوست رنج می برند.

اینجاست که استفاده از خواص روغن آرگان برای ریش کمک می کند. همانطور که قبلاً اشاره کردم، روغن آرگان سرشار از اسیدهای چرب امگا، ویتامین E و اسیدهای لینولئیک است، بنابراین علاوه بر مرطوب کردن پوست، با التهاب و بیماری‌های پوستی رایج که می‌توانند باعث تحریک شوند نیز مبارزه می‌کند.

زیبایی روغن آرگان در این است که وقتی صحبت از مقیاس درجه بندی کودوژنیک به میان می آید، یکی از روغن های حامل کم رتبه است.

صبر کنید… در واقع، دست نگه دارید، در واقع رتبه آن صفر است! روغن آرگان غیر کومدون زا است!

آیا دوباره شما را گم کرده اید؟  comedogenic در اصل به معنای “انسداد منافذ” است. بنابراین هر چه امتیاز کمتر باشد بهتر است. بله، از نظر فنی، اگر پوست شما به طور طبیعی به یک ماده خاص حساس باشد، منافذ شما را مسدود می کند، اما استفاده از روغن های حامل مانند روغن آرگان می تواند به میزان قابل توجهی خطر را کاهش دهد!

مزیت اضافه شده به این مزیت این است که روغن آرگان می تواند تولید چربی طبیعی پوست شما را کنترل کند. می تواند به کنترل سطح سبوم شما کمک کند. این خوب است زیرا هرچه بهتر بتوانید تولید روغن طبیعی خود را کنترل کنید، تحریک کمتری با رشد ریش خود خواهید داشت.

۳. از شوره وحشتناک ریش جلوگیری می کند

روغن آرگان به جلوگیری از شوره کمک می کند

به شما می گویم که شوره یکی از بزرگترین محرک ها برای تراشیدن ریش پسران است. می دانم که شما آنجا بوده اید وقتی می بینیم که چند پوسته شوره سر از ریش شما بیرون می آید و شما نگران می شوید. سپس به سراغ شامپوی موی ضد شوره سر خود می روید (اشتباهی بزرگ!) و آن را بدتر می کنید زیرا پوست شما را کم آب می کند و آن را خشک می کند!

شوره می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود، اما شایع ترین دلیل این است که شما از روغن ریش خوب استفاده نمی کنید! شما باید شروع به استفاده از روغن ریش کنید که سرشار از روغن آرگان است.

روغن آرگان برای هیدراته نگه داشتن پوست زیر ریش و داشتن ظاهر و احساس عالی عالی است. این به شدت شانس ابتلا به شوره ریش را کاهش می‌دهد، که به شما اعتماد به نفس می‌دهد و به شما امکان می‌دهد به اهداف ریش خود برسید.

خواص روغن آرگان برای ریش جلوگیری از شوره

۴. این یک روغن بسیار سبک است

یکی دیگر از خواص روغن آرگان برای ریش سبک بودن آن است و ریش شما را سنگین نمی کند و آن را برای ترکیب روغن‌های ریش عالی می‌کند.

معمولاً متوجه می شوید که روغن ریش ترکیبی خاص از روغن های حامل مختلف است. ما از روغن آرگان در ترکیب روغن ریش خود استفاده می‌کنیم، که به ما امکان می‌دهد روغن آرگان را با سایر روغن‌های حامل سنگین‌تر، که فواید دیگری برای پوست و ریش دارند، ترکیب کنیم تا یک محصول واقعاً عالی از روغن ریش ایجاد کنیم.

۵. به ریش خود کمک کنید عالی به نظر برسد!

روغن آرگان می تواند به زیبایی ریش شما کمک کند!

داشتن یک ریش زیبا و سالم انگیزه شماست. روغن آرگان اصلاً چرب نیست و در ریش شما عالی به نظر می رسد. هنگامی که از روغن آرگان در ریش خود استفاده می کنید، فوراً متوجه خواهید شد که ظاهر خوبی دارید!

ریش شما سالم تر به نظر می رسد و درخشندگی طبیعی خواهد داشت. هیچ کس دوست ندارد ریش هایش خشک و چروک به نظر برسد و هیچ کس دوست ندارد ریش هایش بیش از حد چرب به نظر برسد!

سبیل پیچ خورده ترکیبی را ایجاد می کند که بر اساس روغن آرگان موروکان ساخته شده است، ما این روغن فوق العاده حامل را با روغن های حامل عالی دیگر مانند روغن دانه انگور، جوجوبا و روغن بادام شیرین ترکیب کردیم تا ترکیبی کاملا متعادل برای ریش شما ایجاد کنیم.

روغن آرگان بخش عظیمی از ترکیب ما است و با ارزش ترین ماده ای است که استفاده می کنیم.

ریش زیبا با روغن آرگان

روغن آرگان برای رشد ریش! آیا می تواند کمک کند؟

اجازه دهید یک چیز را در اینجا بسیار روشن کنیم. هیچ روغن طبیعی ریش یا روغنی در دنیا وجود ندارد که به طور جادویی به شما اجازه دهد که اگر نمی توانید ریش بگذارید. منظور من از این موضوع این است که اگر ژنتیک شما به شما اجازه رشد ریش مورد نظرتان را نمی دهد، روغن آرگان یا سایر روغن های حامل به طور جادویی ریش را برای شما رشد نمی دهند.

ولی…

اگر در مورد روغن مراکشی صحبت می کنیم که به رشد ریش کمک می کند، بله، روغن آرگان قطعا می تواند به رشد طبیعی ریش شما کمک کند. کلمه وارداتی در اینجا “طبیعی” است! همونطور که گفتم برای گذاشتن ریش باید ژنتیک داشته باشی. یا در DNA شما هست یا نه.

مثل هر چیزی در زندگی است! بیایید یک گیاه ساده بگیریم. اگر غذا و آب مناسب را به او بدهید، در زمان مناسب، با دقت و توجه با آن رفتار کنید، رشد خواهد کرد، و به طور طبیعی به بهترین شکل ممکن رشد خواهد کرد.

این برای ریش شما هم همینطور است. استفاده از مواد طبیعی عالی مانند روغن آرگان به شما کمک می کند تا بهترین رشد طبیعی ریش را داشته باشید، اما شما باید تمام کارهای دیگر را انجام دهید. یک برنامه منظم ریش داشته باشید، آن را با احتیاط بشویید، مرتب شانه بزنید و مسواک بزنید. اگر این کار را انجام دهید، بهترین رشد طبیعی ریش را خواهید داشت که می توانید به دست آورید.

نحوه استفاده از روغن آرگان برای ریش

این یک سوال عالی است و من در ابتدا به شما پیشنهاد می کنم که یک روتین مناسب و ثابت برای ریش داشته باشید، چیزی که می توانید در یک زمان منظم هر روز، دو بار در روز انجام دهید. ایجاد یک روتین ریش کمی زمان می برد تا درست شود، اما ریش شما به خاطر آن شما را دوست خواهد داشت!

در اینجا فرآیند ۴ مرحله ای من برای یک روال خوب روغن ریش است تا بتوانید از تمام خواص روغن آرگان برای ریش استفاده کنید.

ایجاد یک عادت و یک روال منظم : همانطور که گفتم، این چیزی است که شما باید بفهمید. یک نقطه شروع خوب صبح و درست قبل از خواب است.

مطمئن شوید که از روغن ریش با کیفیت بالا استفاده می کنید : از روغن ریش غنی از آرگان استفاده کنید و هر روز مصرف خود را ارزیابی می کنید. همانطور که ریش شما رشد می کند، ممکن است لازم باشد مصرف روغن ریش خود را تنظیم کنید. ممکن است با ۲ قطره شروع کنید، سپس ممکن است بعد از چند ماه به ۵ قطره بروید. نکته مهمی که باید به خاطر داشته باشید این است که هنگام استفاده از روغن ریش، باید اطمینان حاصل کنید که ریش کامل پوشانده شده است و پوست زیر آن خشک نشده است.

شما باید شانه کنید : شانه زدن ریش بعد از استفاده از روغن ریش بسیار مهم است. اگر آن را از طریق آن پخش نکنید، می تواند در پوست شما جمع شود، که ممکن است چیز خوبی نباشد. همچنین، اگر آن را شانه نمی‌کنید، مطمئن نمی‌شوید که کل ریش شما از روغن ریشی که استفاده می‌کنید بهره می‌برد.

شانه زدن ریش

با احتیاط بشویید : سعی کنید ریش خود را فقط در مواقع ضروری بشویید. بدیهی است که این ممکن است به عوامل خاصی در سبک زندگی شما بستگی داشته باشد، اما سعی کنید فقط یک بار در هفته ریش خود را بشویید و مطمئن شوید که از شستشوی ریش که برای ریش شما طراحی شده است استفاده می کنید!

۳/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدترین ها

همچنین شاید دوست داشته باشید!