آزمایشگاه چیذر

آزمایشگاه چیذر و قیطریه

بیماری
بدون دیدگاه

در جست و جوی بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه، می توانیم آزمایشگاه فرین را نام ببریم. آزمایشگاه پاتوبیولوژی و ژنتیک فرین از به روزترین تکنولوژی ها استفاده می کند. انواع آزمایش ها و تست ها در آزمایشگاه فرین انجام می‌شود. فرین از بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه است که بخش های مختلف هماتولوژی، پاتولوژی، میکروب شناسی، غربالگری، هورمون، بیوشیمی، سیتوژنتیک، مشاوره ژنتیک، ژنتیک و مولکولی را در آزمایشگاه خود دارد.

ما در آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین، متخصصین و پرسنلی هستیم که مشتاق ارائه بهترین خدمات با محوریت رضایتمندی بیمار می باشیم و نسبت به تقویت و رشد علمی مجموعه و پیشرفت آن متعهد هستیم.

ویژگی آزمایشگاه فرین چیذر

آزمایشگاه چیذر بخش مشاوره ژنتیکی دارد که شما می توانید درباره سابقه ژنتیکی بیمار یا مراجعه کننده مشاوره بگیرید. الگوهای وراثتی را در این بخش ژنتیک آزمایشگاه بررسی می کنند. در بخش ژنتیک، شانس تکرار شدن بیماری و سایر عوامل ژنتیکی را بررسی می کنند. در بخش های مختلف آزمایشگاه می توانید مشاوره خصوصی دریافت کنید.  هر آزمایش با توجه به ماهیتش در هر یک از بخش های ذکر شده در بالا انجام می شود. به عنوان مثال تست آلودگی با HPV در بخش ژنتیک مولکولی آزمایشگاه انجام می شود؛ و به همین ترتیب سایر تست ها در بخش های تخصصی دیگر آزمایشگاه انجام می شوند. در آزمایشگاه فرین، پرسنل آن وظایف خود را با دقت و سرعت انجام می دهند؛ پرسنل خوش رو و با حوصله هستند و به تک تک سوالات شما پاسخ می دهند.

آزمایشگاه فرین از بهترین آزمایشگاه ها است، زیرا پرسنل آن اخلاق حرفه ای و دوستانه با مراجعین خود دارند. این آزمایشگاه در کمترین زمان ممکن جواب آزمایش ها را آماده می کند و موقعیت دسترسی به آن سریع و آسان است. از همه مهم تر این است که نتیجه های آزمایش را کاملا صحیح ارائه می دهد. محیط آزمایشگاه نیز محیطی کاملا آرام و تمیز است. به افراد مختلف مشاوره های تخصصی می دهد و در صورت لزوم الگوهای ژنتیکی مراجعین را بررسی می کند و مشاوره دقیق می دهد. همین ویژگی ها است که فرین را جزء بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه کرده است.

ویژگی آزمایشگاه فرین

ویژگی یک آزمایشگاه خوب

 معمولاً یک آزمایشگاه خوب آزمایشگاهی است که درصد خطا در تشخیص و آزمایش های خود نداشته باشد و یا خیلی کم اتفاق بیفتد. آزمایشگاهی با چنین ویژگی هایی همیشه جواب دقیقی از آزمایش را به بیمار و مراجعین تحویل می دهد. با وجود تشخیص درست و درصد خطای کم، مراجعین آزمایشگاه روز به روز بیشتر شده و اعتبار آزمایشگاه نیز بالا رفته است. خوشبختانه آزمایشگاه فرین توانسته اعتبار خود را بین مراجعین کسب کند و  نتایج دقیقی از نمونه آزمایش را به آنها عرضه کند. اما چه باعث می شود جواب آزمایش ها دقیق باشد و آزمایشگاه اعتبار ویژه ای بین مراجعین پیدا کند؟ عوامل مختلفی در ارتقای اعتبار و کیفیت آزمایشگاه وجود دارند. به عنوان مثال، یکی از دلایلی که آزمایشگاه فرین توانسته اعتبار کسب کند، وجود پزشکان حرفه ای، با تجربه و با تحصیلات عالی اش است.

وجود چنین پزشکان با تجربه ای در آزمایشگاه چیذر، به بالا بردن کیفیت جواب آزمایش ها کمک می کند. علاوه بر وجود پزشکان با تجربه استفاده از تکنولوژی به روز است که می تواند تشخیص انواع بیماری ها را آسانتر و دقیق‌تر بکند. یکی دیگر از ویژگی های خوب آزمایشگاه فرین این است که در بخش های مختلف آزمایشگاه مشاوره دارد و شما می توانید کاملا مشاوره شوید. اگر به بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه مراجعه کنید، از جواب آزمایش خود مطمئن خواهید بود و دیگر نیازی به آزمایش دوباره و هزینه دیگر نیست.

ویژگی دیگری که آزمایشگاه فرین دارد، آنلاین بودن نوبت دهی و جواب دهی آن است. بسیاری از افراد قادر نیستند حضوری مراجعه کنند، بنابراین می توانند به صورت آنلاین رزرو کنند و حتی نمونه گیری را هم در منزل خود انجام دهند. در آزمایشگاه چیذر انواع چکاپ ها صورت می گیرد. شما می توانید بنابر شرایطتون تست سلامت بدید. به عنوان مثال اگر ورزشکار هستید و می خواهید آزمایش ژنتیک ورزشی بدهید. در آزمایشگاه فرین تست بارداری و باروری نیز گرفته می شود و قبل از اقدام به بارداری می توانید به باکیفیت ترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه سر بزنید.

آزمایشگاه خوب

بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه

ساعت کاری آزمایشگاه فرین یا همان بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه از روز شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۶:۳۰ صبح تا ۱۹ عصر می باشد. برای مراجعه حضوری به آزمایشگاه می توانید در این روزها و ساعت مراجعه کنید. در آزمایشگاه فرین چیذر، جواب دهی به صورت آنلاین و حضوری صورت می گیرد. دسترسی به آزمایشگاه فرین چیذر راحت و سریع است. با نمونه گیری، در کمترین زمان ممکن دقیق ترین جواب آزمایش را تحویل می گیرید.

یکی دیگر از ویژگی های خوب آزمایشگاه فرین این است که می توانید به صورت غیر حضوری و در خانه خود نمونه گیری انجام دهید. این کار مناسب افرادی است که توانایی رفت و آمد به آزمایشگاه را ندارند و تنها در خانه برایشان مقدور است. علاوه بر این می توانید به صورت آنلاین و حضوری نوبت خود را ثبت کنید. آزمایشگاه فرین چکاپ های تخصصی نیز دارد؛ چکاپ سالمندان، آقایان، بانوان، دانش آموزان، ورزشکاران، پیش از بارداری، کاهش وزن، باروری آقایان و چکاپ سرطان. جامع بودن، کامل بودن و با کیفیت بودن فرین باعث شده تا بهترین آزمایشگاه چیذر و قیطریه باشد.

مراجعه به آزمایشگاه پاتوبیولوژی فرین

آزمایشگاه فرین بیمه های مختلفی را تحت پوشش قرار می دهد. با وجود بیمه های مختلف، شما می توانید به راحتی با هر بیمه ای آزمایش سالانه خود را بدون استرس هزینه ها انجام دهید. برای مراجعه حضوری به آزمایشگاه فرین می توانید با شماره آزمایشگاه تماس بگیرید و سپس نوبت خود را ثبت کنید و یا اینکه به صورت آنلاین در سایت آزمایشگاه نوبت خود را ثبت کنید. آدرس آزمایشگاه نیز در سایت نوشته شده است و شما می توانید به آدرس نوشته شده مراجعه کنید. در موارد خاص اگر لازم دیدید که ایمیل بزنید، در سایت آدرس ایمیل دانشگاه را نوشته و شما می توانید به آدرس مورد نظر ایمیل دهید.

نظر شما راجع به این محتوا چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

پربازدیدترین ها

همچنین شاید دوست داشته باشید!